1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
blanca
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 22:04
Зачленет:
10 Февруари 2014
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
50

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
31 Јули 1978 (Возраст: 41)

Сподели

blanca

Intern, Машко, 41

blanca последен пат беше виден (како):
2 Јуни 2020 во 22:04