1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
blafsoft
Последна активност:
18 Септември 2019
Зачленет:
24 Август 2010
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55
Роденден:
7 oктомври 1964 (Возраст: 55)

Сподели

blafsoft

Intern, 55

blafsoft последен пат беше виден (како):
18 Септември 2019