1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Birac
Последна активност:
25 Септември 2008
Зачленет:
29 Јуни 2008
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
23 Јули 1984 (Возраст: 35)

Сподели

Birac

Intern, 35

Birac последен пат беше виден (како):
25 Септември 2008