• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од aqua

  1. A

    T-Mobile Pulse

    јас имам Pulse и телефонот стварно ми се допаѓа, го имам веке 3 месеци но во последно време сам се рестартира, на почетокот еднаш неделно, па почна секој ден, и сега знае и непрекинато. мислев дека е до софтверот, и го однесов во t-mobile ми рекоа ке морам да чекам околу еден месец не ги...
На врв Дно