• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Andrej15

Роденден
20 август 1991 (Возраст: 29)
Локација
Skopje
Processor & Cooler
AMD FX-8350 CoolerMaster Hyper TX3
Storage
2 TB Seagaet & Western Digital
RAM
8 GB dd3
VGA
Gigabyte Nvidia GTX-970 G1
Motherboard
GIGABYTE 970A DS3P
OS
Windows 10
Прекар
jackass
Професија
student
Програмски јазици
c#,php,sql,html,javascript
Пол
Машки
Најчесто користени апликации
chrome, sony vegas pro
Омилен спорт
Koшарка
Интереси
женски

Трофеи

  1. 5

    Прва порака

    Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно