1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Accipiter82
Последна активност:
25 Мај 2017
Зачленет:
1 Јули 2010
Мислења:
25
Допаѓања:
14
Поени од трофеи:
70

Сподели

Accipiter82

Intern

Accipiter82 последен пат беше виден (како):
25 Мај 2017