1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Дигитални крипто-валути: совети - подесувања (забранета трговија ако сте без права на огласување!)

Дискусија во форумот 'Дигитални Крипто-валути' започната од dejan_str, 22 Јули 2011.

 1. Crazy

  Crazy
  Gaining Experience

  281
  168
  29 oктомври 2016
  Машко
  [​IMG]

  Види ги дечкиве бе, респект.
   
  На lakiodsk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Oktar

  Oktar
  Guru

  3,144
  8,666
  23 oктомври 2012
  Машко
  Што значи ова?
   
 3. Crazy

  Crazy
  Gaining Experience

  281
  168
  29 oктомври 2016
  Машко
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 4. HocusPocus

  HocusPocus
  On your way to fame

  927
  528
  3 Јули 2007
  Немора да значи дека е Роби. Некој што користи телекабел има пуштено нод.
   
 5. Crazy

  Crazy
  Gaining Experience

  281
  168
  29 oктомври 2016
  Машко
  Како и да е, има еден од МКД, не знам зашто но бев среќен кога видов.
   
 6. psyside

  psyside
  Rising Star

  24,455
  24,380
  4 Септември 2008
  Ако некој продава BTC нека ми пише.
   
  На DeepImpact му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  3,931
  2,702
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Продавам 11.86 Етериуми по цена на CMC.
  Подетално во порака.
   

Сподели

Вчитување...