Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

tissot

  1. Продавам Tissot SuperSport Chrono Rose Gold PVD

    Продавам Tissot SuperSport Chrono Rose Gold PVD

    Го продавам следниот часовник , носен се на се 3 пати буквално. Целосно пакување без никакво оштетување било по телото или по рачките. Кожни црни рачки со розе голд PVD боја и црн алуминиумски безел. Сафирно стакло. Перфектен ! Линк до часовникот. Еве колку кошта кај нас да се купи во...
На врв Дно