Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

elon musk

  1. ContentBot

    22 проверени работи што треба да ги знаете за Елон Маск

    Елон Маск во моментов е актуелен со купувањето на Twitter и целата „сага“ околу промените на микроблогот. Ова нè потсети дека има куп интереси приказни и митови за основачот на Tesla и SpaceX кои кружат онлајн и дека не баш сите се сосем вистинити… Во продолжение се неколку работи кои ги...
На врв Дно