• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од KaZaN

 1. KaZaN

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Повеќе од две години поминаа од интервенцијата на телевизоров... Телевизорот сеуште се користи, секој ден, скоро по цел ден. Од тогаш наваму, никаков дефект. Чисто како мало потсетување, откако еден форумџија ми пиша дека го прочитал постов од пред две и кусур години :)
 2. KaZaN

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Ќе видиме. Времето ќе покаже. Сега за сега е се ОК. [emoji4] Sent from my SM-J320FN using Tapatalk
 3. KaZaN

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Радо би, ама немам никаков доказ/документ дека сум бил кај него... Памет за друг пат... Sent from my Redmi Note 4x
 4. KaZaN

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Било што било. Небитно кој бренд, целта ми беше да споделам лошо искуство, и да не го крка друг стапот како мене.
 5. KaZaN

  Телевизори (искуства, препораки, совети, мислења...)

  Не знам дали е соодветна тема, ама ќе пишам тука... Кратка приказна од мое лично искуство. Сите ние имаме телевизор дома. Се повеќе и повеќе од нас (ако не и сите) сме сопственици на "моредни" led телевизори. Вака... Во 2014та, купив телевизор. LG. 42`, LED, FullHD, 3D, Smart TV, со тогаш 2...
 6. KaZaN

  Каков GPU имате во својот систем?

  Sapphire ATI Radeon HD4890 1GB DDR5 Vapor-X и Inno3D GeForce FX5700 :bravo:
 7. KaZaN

  Мојот десктоп

 8. KaZaN

  071 333 190 e moeto brojce. Ja sum nikola, pobaraj me slobodno, moze da se dogovorime pozdrav

  071 333 190 e moeto brojce. Ja sum nikola, pobaraj me slobodno, moze da se dogovorime pozdrav
 9. KaZaN

  071 333 190 e moeto brojce. Ja sum nikola, pobaraj me slobodno, moze da se dogovorime :) pozdrav

  071 333 190 e moeto brojce. Ja sum nikola, pobaraj me slobodno, moze da se dogovorime :) pozdrav
 10. KaZaN

  DiRT 2 ПРОБЛЕМ!

  јас ја симнав од arenabg, топ си работи...
 11. KaZaN

  Која Call of Duty е најдобра?

  исто... многу иритира, све е онака гром...а коа ќе заглаи така, да фатиш да искршиш нешо...
 12. KaZaN

  Која Call of Duty е најдобра?

  имаш сачмарка, имаш шат гани еден куп, дупло узи...шо уше не...Desert Eagle итн итн...
 13. KaZaN

  Која Call of Duty е најдобра?

  ете по некој скриншот, од некои моменти, така фатени на брзинка
На врв Дно