• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од BlackArrow777

 1. BlackArrow777

  Fred-client

  Да да, видов, фала во секој случај :)
 2. BlackArrow777

  Fred-client

  Да прашам некој ако има искуство или има работе со fred-client преку PHP. Треба да направам апликација за регистрација на домени и сега што даправам со податоците од кога ќе се внесат во апликацијата што понатаму. Ако некој работил, ако сака да сподели.
На врв Дно