• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

benkobt

Прекар
Benko
Професија
Student
Омилен цитат
Carpe Diem
Музика
House Comercial
Програмски јазици
Java,C++,C#,
Најчесто користени апликации
Visual Studio 2008,Dreamveawer
Омилен спорт
Fudbal
На врв Дно