• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нови пораки на профили


Mi izleze na zirafata i mi tekna deka e se so barase od powered zvucki. Radio, daljinsko duri i threeway se zvuckite i so ok cena.
  • Ми се допаѓа
Реакции: gokica
gokica
gokica
Super. Mislam deka top odgovara. Fala ti
zdr, roshkajki po forumov najdov tema kaj sho prasuvas za novo ssd i si zel SSD Samsung 860 QVO pa dali go imash uste i ako go imash dali si zadovolen od nego? :)
1
1s3ct0wN
Da top si e
zirkach
zirkach
fala..veke zedov 870 qvo :)
1
1s3ct0wN
З'убо да се користи :)
  • Ми се допаѓа
Реакции: zirkach
Здраво

Видов во еден форум дека имате споделено контакт за сервис за радио за во кола , ќе може ли да ми пратите контактот . Благодарам

Не пиша фала за ССД на ПС5, не ти е чудно што проблемот се среди за неколку дена откако ми се пожали???
Здраво, пратив и приватна порака, имам ryzen 5 1500x box, дали може понуда за откуп, или замена (со моја доплата) за MoBo или GPU?
Не ги продавај Galaxy Buds Pro, сега во март искача нов апдејт ќе ја подобро многу камерата...
  • Ми се допаѓа
  • Хаха
Реакции: Вајкинг и psyside
psyside
psyside
Не тролај :D

Немам навика на слушалки не би ги носел секако.
Nemam btc momentalno, ke izvestam koga ke ima.
И
Избришан член 18474
Јави се кога ќе имаш
so maticna da pravime nesto
rezerviraj da se dogovorime
И
Избришан член 18474
Тешко сезона за гејмери
И
  • Избришан член 18474 напиша нешто на профилот на gOJDO.

Здраво, гејмер бара дом за играње 4к. Го прифаќате ли
Здраво, пратив приватна порака во врска со делови за PC, ако може одговор. Благодарам.
Здраво, дали имаш нешто на залиха од 144hz монитори, BenQ ili AOC?
На врв Дно