• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нови огласи

 • 900 ден.
Комплетно исправна, од HP лаптоп. Цена: 900 денари фиксна.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  16
  • Проценка
  Имам сараундче од Samsung модел HT-TZ215, делумно исправно, т.е. не чита дискови, работи радио, пушта mp3 од USB (би требало и DIVX), има...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  131
  • 21.000 ден.
  Купен пред околу 6 месеци од Сет, состојба фабричка. 10/10. Користен со екстерен глушец 90% од времето. Без замени. Цена фиксна 21,000 денари...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  100
  Барам да купам SODIMM 8GB DDR4 - 2133
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  15
  Како што кажува насловот,купувам 3080ти/3090 гпу. Задолжително е да е комплетно исправна и да има останата локална гаранција. Понуди по ПП CheerZ...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  25
  Здраво. Некој да продава матична за Ryzen 5 3600? Преферирам да е со 5.1 те. 6 влезови/излези на звучната. Понуди во пп. Благодарам!
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  24
  • 18.000 ден.
  Продавам графичка карта Msi Rtx 3070 Ventus oc 2x,графичката карта е одлично зачувана,без никакви проблеми или дефекти,нема гаранција и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  138
  • Заклучена
  • 2.800 ден.
  Ја продавам РАМ меморијата како на насловот. 2 плочки х 8ГБ DDR4 3600 CL17. Нови, некористени. Гаранција 2 години. Цена 2 800 ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  73
  • 1 ден.
  1. Tastatura Genesis Gaming Thor 300 Mechanical Brown Switch RGB Backlight. cena 1500 den. 2. Tastatura ASUS TUF Gaming K1 RA04. cena...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  158
  CableMod обично пакуваат купони за попуст со ASUS матични и напојувања. Ако некој чува таков купон и не го користи, пишете. Поздрав
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  33
  • 18.500 ден.
  Se prodavaat kompjuterski komponenti Ram memori ddr4 corsair vengance white argb 2x8 16gb 3200mhz cena 3600 denari Kukiste InPower so 4 led kuleri...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  169
  • 20.000 ден.
  Продавам нискобуџетен гејминг компјутер составен од нови делови освен графичката картичка со следнава конфигурација: MB: Asus A520M-K CPU: Ryzen...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  274
  • 11.500 ден.
  Продавам Матична плоча MB MSI B450M A-PRO MAX RYZEN DDR4-4133+ USB3.2 DVI/HDMI со гарација до 06 Август 2023-та Процесор CPU AMD Ryzen 5 3600x...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  189
  • 32.000 ден.
  Продавам гејминг компјутер составен од нови и половни делови со следнава конфигурација: MB: Asus A520M-K - нова 33 месеци гаранција CPU: Ryzen 5...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  44
  • 5.300 ден.
  Купена од Сет, користена месец дена вкупно. Состојба 10/10, гаранција уште година дена.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  123
  • 1.500 ден.
  Фабричка состојба, користен година и пол. Цена: 1,500 денари, фиксна. Во комбинација со HyperX Alloy Origins за 100 евра.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  75
  • 70.000 ден.
  Продавам комплетно нов компјутер со следнава конфигурација: MB: Gigabye H470M K CPU: Core i7 11700 CPU Cooler: DeepCool AK400 White RAM: Kingston...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  36
  • 6.000 ден.
  Redmi Note 9 (3/64), телефонот е користен од пензионер, цело време со заштитна маска и стакло, нема никакви оштетувања, комплетно пакување...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  375
  • 3.500 ден.
  Се продава маусот од насловот. Купен од computeruniverse, фабричка состојба 10/10. Доаѓа со комплет кутија, сите додатоци и резерва skates...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  64
  • 13.000 ден.
  Продавам нов I5-13400F 10 core / 16 thread процесор користен 1 месец под гаранција од Анхоч. ПМ
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  95
  На врв Дно