• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нови огласи

 • Проценка
AMD Ryzen 3 1200 - 2300 ден PSU COOLER MASTER MASTERWATT LITE 400W - 1300 ден NVIDIA GT 1030 ASUS - 3000 ден CASE обично без фенови- 500 ден Сите...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  138
  • 10.000 ден.
  Се продаваат следните компоненти: MB: AsRock B450 Pro4 CPU: Ryzen 3 1200af RAM: Gskill 2x4gb 2133mhz CL15 PSU: Deepcool DA600 Bronze. Може...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  40
  Дечки моментално на сијалицата користам NCR18650PF, дали знаете каде може да најдам слични или појаки ако има нешто поново искочено, или некој...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  24
  • 7.000 ден.
  На продажба 2 плочки по 8GB, извадени од Asus Strix лаптоп. Скоро нови, неколку часа користени. Се работи за моделот: MTC4C10163S1SC48BA1 Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  37
  • 100 €
  Asus strix 580 8gb , testirana i ispravna. Kuleri vo solidna sostojba. Neotvorena. Cena 100e.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  89
  • 23.500 ден.
  Како насловот, го продавам мојот OnePlus 8 Pro. Истиот доаѓа со целосно пакување и сите оригинални додатоци. Телефонот и додатоците се во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  170
  • 60.000 ден.
  Продавам Legion 5 Pro-16ACH6 Laptop (Lenovo) - Type 82JS Спецификации: AMD Ryzen 7 5800H 16GB 512GB SSD RTX3050TI 16.0" WQXGA IPS (2560 x 1600)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  81
  • 150 €
  Продавам open back слушалки Sennheiser HD 598 SE. Слушалките имаат нормални траги на користење, со нив следува оригиналниот кабел и плус...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  141
  • 15.500 ден.
  Здраво, Продавам Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128 Graphite Gray, телефонот е нов неотворен со 2 години гаранција земен со продолжен договор од А1...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  138
  • 1.300 ден.
  Продавам оригинален XiaoMi 67W полнач. Полначот е нов и некористен (дојден како дел од купен Xiaomi 11Т).
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  76
  • Проценка
  Ако може проценка на телефонот: iPhone 11 Pro 64GB Space Gray Супер зачуван, доаѓа комплет со се, полнач, кабел и не користени слушалки + неколку...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  53
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  33
  • 3.600 ден.
  Продавам напојување Gigabyte P750GM, одлична состојба, купено во мај 2022 од Анхоч. Гаранцијата е со должина од 12месеци, на листот има и други...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  39
  • 2.000 ден.
  Го продавам процесорот од насловот, половен исправен. Повеќе информации на линкот во прилог или ПП.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  18
  Купувам Процесор Intel I7 6та или 7ма генерација
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  20
  • 15.500 ден.
  Продавам рамка за риг со следните делови: CoolerMaster G750M + Riotoro Onyx 750W = 6.400 денари, 3200 од напојување. Asus Z270P + Celeron + 4GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  85
  • 2.100 ден.
  Нов некористен, без гаранција. NIMBUS+ Apple Gaming Controller Official Apple-licensed wireless connectivity for all Apple products including...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  50
  • 5.000 ден.
  На продажба одлично сочувана 580 ка, сменети падови. Не е копана ако мења на некој нешто. Цена:5000 фиксна.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  94
  • Проценка
  Здраво на сите, Ми треба проценка на следнава интел конфигурација Сите делови се со 80% гаранција (користено 10 месеци) Во прилог конфигурацијата...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  61
  • 350 €
  Мониторот нема ниту еден мртов или заглавен пиксел, ниту знаци на користење или козметички оштетувања. Спецификации: 32" AHVA (IPS) 4K екран 60Hz...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  87
  На врв Дно