• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нови огласи

 • 300 €
Se prodavaat slednive graficki i pogolema kolicina: 1 x asus turbo 3070 - 320e - bez kutija. 5 x msi gaming x 3070ti - 460e - lokalna garancija...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  228
  • 8.000 ден.
  Продавам механичка тастатура Idobao ID80 V1 со 75% лејаут. Со тастатурата доаѓаат C3 Equalz стабилизатори, подмачкани, Aliaz Silent Tactile...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  31
  • 24.000 ден.
  Како насловот, го продавам мојот OnePlus 8 Pro. Истиот доаѓа со целосно пакување и сите оригинални додатоци. Телефонот и додатоците се во...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  116
  • 4.500 ден.
  Продавам два телефни Самсунг а10 2019. Без никакви физички оштетувања. Користени само во канцеларија никогаш не се паѓани. 4500ден парче, ако...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  69
  • 2.400 ден.
  Продавам : Cpu: Intel i5-4570 3,2ghz lga 1550 (2400den) RAM: HyperX Beast 8 GB (2 x 4 GB) DDR3 1600 MHz(1000den) Case: Cooler Master HAF...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  61
  • Проценка
  Барам проценка на Asus лаптопот од насловот, купен од Сетек во мај 2020. Лаптопот е во одлична состојба и размислувам да го продадам поради...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  23
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  26
  • 5.000 ден.
  На продажба одлично сочувана 580 ка, сменети падови. Не е копана ако мења на некој нешто. Цена:5000 фиксна.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  46
  Како што гласи насловот купувам i9-9900KS...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  21
  • 3.000 ден.
  Користен 3 години, има уште 2 години гаранција, меѓутоа гарантниот лист го дели со други компоненти, такада го продавам без гаранција. Моделот е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  41
  • 6.000 ден.
  Продавам супер сочуван Huawei Watch GT2 46mm. Доаѓа со кутија, но полначот е изгубен. Нарачан е од Ali, кога ќе стигне го добивате и него, а има...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  65
  • 155 €
  Se prodavaat graficki vo dobra sostojba: 4 parcinja Asus tuf 5600xt -165e od parce. - Rezervirani 4 parcinja. Ostanuvaat uste : 2 parcinja asus...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  197
  • 1.500 ден.
  двата диска се употребуваат без никакви проблеми за карактеристи по моделот на интернет можи да си проверите цена-двата 1500 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  47
  • 15.000 ден.
  Картата е користена неколку месеци за гејминг, доаѓа со целосна амбалажа. Без никакви знаци на користење, сеуште стои целофанот.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  71
  • 200 €
  Продавам open back слушалки Sennheiser HD 598 SE. Слушалките имаат нормални траги на користење, со нив следува оригиналниот кабел и плус...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  77
  Купувам Macbook air/pro M1 16gb ram, понуди пп
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  40
  • 6.000 ден.
  XFX Rx 580 8gb Користена за мајнинг, во одлична состојба, сменета паста, нема проблем со кулерите и бучавата и нема проблем со загревање. Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  75
  • 7.000 ден.
  Продавам Lenovo z6 Pro 8gb RAM 256gb Меморија Snapdragon 855 Kористен година и половина, нема никакви забелешки за физичката состојба...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  49
  Kupuvam 1440p monitor, use case: multimedia/work Ponudi pp
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  52
  • 15.500 ден.
  Продавам рамка за риг со следните делови: CoolerMaster G750M + Riotoro Onyx 750W = 6.400 денари, 3200 од напојување. Asus Z270P + Celeron + 4GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  71
  На врв Дно