• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Нови огласи

 • 700 ден.
Western Digital хард диск, Blue, исправен. 500GB капацитет 3.5" form factor 7200RPM Фиксно 700 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  8
  • 750 €
  PS4 PRO 1Tb со 1 контролер со 1 година скоро PS Premium 370€ PS3 modded 1Tb со два контролера 110€ Xbox One S 2 контролера 6 месеци GamePass...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  64
  • 6.000 ден.
  Во добра состојба , нема менувано ништо. 78% battery health. Работи се на него.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  62
  • 8.000 ден.
  Се продава гејмерски монитор Monitor BenQ 24" XL2411 144hz во бекспрекорна состојба, со него доага i DVI-Dual link кабел(за 144hz) и кабел за...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  37
  Како што е насловот купувам лаптоп околу 20к, за гледање видеа и офис. Понудете ми во пп.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  31
  • 2.900 ден.
  Продавам Logitech MK540 Combo тастатура и глувче. Потполно нови и неотпакувани, земени од Нексио пред месец дена. Валидна гаранција.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  91
  Како што гласи насловот, купувам Iphone 13 mini. Битно ми е да е во супер состојба без оштетувања. Понуди по ПП.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  57
  • 23.000 ден.
  Здраво другарчиња, Би ценел ако може да добијам проценка на звучниците во насловот... Купени се нови од Нептун пред околу 3 год, дали 10 часа...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  167
  • 32.000 ден.
  Case : antec nx410 white 1x120mm 2x140mm rgb fans - гаранција Mb : b450m gigabyte ds3h v2 4x dimm Cpu : RyZen 3100 - гаранција Cpu cooler ...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  95
  • 7.990 ден.
  1. 43" Еlektra Full HD Android ( 2 комада) со држачи за на сид Екстра Цена 7990 денари 2. 49 LG 49UM7000. 4K ULTRA HD SMART TV MODEL 2020 god...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  306
  Specificno ovoj model poso vise iam eden, mi treba use eden za vtoriot slot :) Ili ako nekoj ima 2x8gb ddr3 1600mhz i saka trampa 2 za 1 + cena na...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  37
  • 19.500 ден.
  Се продаваат следниве две графички, во одлична состојба се без гаранција: ASUS ROG-STRIX RX580 8GB = 10500 den EVGA GFORCE RTX 2060 SUPER 8GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  118
  • 5.000 ден.
  Се продаваат следните компјутерски компоненти: MOBO: AsRock B450 Pro4 R2.0 (има гаранција) = 5000 MOBO: Gigabyte B450M DS3H = 3000 CPU: Ryzen 5...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  120
  • 5.500 ден.
  Опис: Купен од Анхоч и користен ~3,5 години за кежуал гејминг. Доаѓа со целосната оригинална опаковка со Wraith Stealth кулер. Го продавам заради...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  72
  • 6.000 ден.
  Како нов, користен дали 2-3 пати месечно во непушачка просторија. Без никаква мана како dead pixels, stuck pixels итн. 21.5" FullHD 1920x1080 IPS...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  57
  • 19.000 ден.
  Без никаква мана како dead pixels, stuck pixels итн, има мал (factory) clouding во долниот десен ќош. Неприметливо освен на скроз црн екран. WQHD...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  61
  • 76.990 ден.
  Се продава заради апгрејд - гаранција до 26.02.2023, батеријата околу 25 полнења, козметички совршен со сите тракатанци и кутии.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  372
  Kupuvam RX 580 4gb , ponudete.
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  91
  • 1.900 ден.
  Продавам 3 венилатори од насловот. Дојдоа со куќиштето, некористени без гаранција. Точен модел: BQ PUW2-14025-LS-9. Цена за комплет: 1,900...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  68
  • 700 ден.
  Го продавам глувчето, купено и користено околу 5,6ч. Номври 2020 купено, од тогаш стои у кутија. Состојба 10/10.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  64
  На врв Дно