Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Звучна карта 5.1

Статус
Затворена за нови мислења.

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
244
708
Skopje

DeJaVu

Practice makes perfect
21 ноември 2010
935
1.200
Скопје

Мислењето е автоматски споено:

Шкртни ја таа усб-то, мислев дека е за сараунд, али како што гледам некоја кинеска измишљотина била за два пара слушалки со микрофон да се уклучат. Сараундот е виртуелен
 
Последна промена:

bristlebac

On your way to fame
21 декември 2020
244
708
Skopje
Јас ќе чекав црн петок сега е на 24ти има една во анхоч ама ми се допаѓа LX 3D 5.1 за 850 ден(y)
Ќе почекам 2,3 дена, некои членови од форумот сигурно имаат, им стојат по фиоки ;)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно