1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Zulu na iPhone

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од stole, 17 Мај 2009.

 1. krale

  krale
  Practice makes perfect

  2,300
  1,360
  6 Февруари 2009
  Zulu.mk почна да работи на iphone, со најновата верзија на skyfire браузерот.
   
 2. lamja

  lamja
  Gaining Experience

  424
  181
  1 oктомври 2008
  Машко
  a webmax.tv ima li sansi da se napravi na iphone?
   
Слични теми
 1. GokoMKD
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,019
 2. goce ilievi
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,419
 3. bojan.74
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  2,860
 4. MilanS87
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,294
 5. DaVoRkNe
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  882
Вчитување...

Сподели

Вчитување...