• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zravo !

Статус
Затворена за нови мислења.

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3,646
139
Добредојде и од мене. Уживај на форумот. :)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Dobredojde.
Se nadevam deka kje ostanesh so nas,ke gi delish svoite razmisluvanja,idei,znaenja so nas, i ke pridonesesh za podobar napredok na forumov so redovna poseta, postovi i sl.
Pozdrav.
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,727
Мислења
856,117
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно