• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Зрао!

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1
13 ноември 2007
24
0
:bye1::bye1:Јас сум Миле Миџата од Прилеп. Одамна сум зачленет ама не сум бил ич активен досеа.

Потребна мие помош, ама сеа морам да одам да гледам фудбал пошо че почни за 15 мин!!!:isplashen:Ај одам:auto:

Се читаме после, поздрав, I love fshion TV:baknezh::LOL:
 

Blagojce

Gaining Experience
26 декември 2007
895
73
Прилеп
Blagojce's setup  
Processor & Cooler
Intel Core i5-3570 3.40GHz
Storage
2 TB
RAM
8 GB
Monitor
ASUS 24" LED Full HD
OS
Windows 10
Добредојде на форумот, пријатен престој!
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Здраво Миџата и добредојде во светот на првиот ИТ форум во Р.М!
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Welcome!!
 
  • Ја почнал/а темата
  • #12
13 ноември 2007
24
0
Фала народе, си мислев чат-пат има луѓе овде ама extra било .:bravo:

Се надевам дека че имаме квалитетни дискусии, дај сеа да постирам ова шо мислев преески, и да прошуркам низ темиве...

Поздрав!

+++++++++++

@ Blagojce Еј сатано од кај ти е то во потписо?!?
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
Фала народе, си мислев чат-пат има луѓе овде ама extra било .:bravo:

Се надевам дека че имаме квалитетни дискусии, дај сеа да постирам ова шо мислев преески, и да прошуркам низ темиве...

Поздрав!

+++++++++++

@ Blagojce Еј сатано од кај ти е то во потписо?!?

ima adresa na nego
 

sonic

Intern
13 ноември 2007
529
5
Фала народе, си мислев чат-пат има луѓе овде ама extra било .:bravo:

Се надевам дека че имаме квалитетни дискусии, дај сеа да постирам ова шо мислев преески, и да прошуркам низ темиве...

Поздрав!

+++++++++++

@ Blagojce Еј сатано од кај ти е то во потписо?!?
:dobredojde:

ме изнасмеа тоа со сатано :LOL::LOL::LOL:

тоа во потисот на Благојче е попознато како Geo Ip targeting и најчесто се користи за комерцијални цели :bravo:
 
  • Ја почнал/а темата
  • #16
13 ноември 2007
24
0
:dobredojde:

ме изнасмеа тоа со сатано :LOL::LOL::LOL:

тоа во потисот на Благојче е попознато како Geo Ip targeting и најчесто се користи за комерцијални цели :bravo:
Hi-5!!!

Одма научив нешто...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,734
Мислења
863,561
Членови
30,069
Најнов член
Кристина Ставрева
На врв Дно