1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Zowie EC1-A со Paracord кабел

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од champagnepepe, 23 Мај 2020.

 1. champagnepepe

  champagnepepe
  Gaining Experience

  61
  82
  21 ноември 2019
  Машко
  DevOPS
  Zowie EC1-A со Paracord кабел и grip tape
  1500 денари, без замени. Цена фиксна.
  Без механички и физички оштетувања. Како нов.
  Доаѓа со кутија и сите додатоци. Праќам по карго на ваш трошок. Без гаранција.
  98565499_2592997300916668_6726348643042852864_o.jpg
   
  Последна промена: 23 Мај 2020
  HondaTrail90, hpetrovski и на Tenny им се допаѓа ова.
 2. champagnepepe

  champagnepepe
  Gaining Experience

  61
  82
  21 ноември 2019
  Машко
  DevOPS
  Доаѓа со 24 часа тест период

  Up
   
 3. champagnepepe

  champagnepepe
  Gaining Experience

  61
  82
  21 ноември 2019
  Машко
  DevOPS
  Нова цена 1400 денари
  Up
   
 4. champagnepepe

  champagnepepe
  Gaining Experience

  61
  82
  21 ноември 2019
  Машко
  DevOPS
 5. champagnepepe

  champagnepepe
  Gaining Experience

  61
  82
  21 ноември 2019
  Машко
  DevOPS
  Up. 1500 денари. Grip Tape-от се вади. Фабричкиот coating е максимално сочуван.
  [​IMG]
   
Слични теми
 1. Тони
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,522
 2. Steam.
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  370
 3. fuzzjaw

  Проценка Zowie EC2-A

  Одговори:
  1
  Прегледи:
  387
 4. VerGer
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  286
 5. Mario.Bog
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  194
Вчитување...

Сподели

Вчитување...