1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Зоте Брос

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од damil, 31 oктомври 2019.

 1. Avid

  Avid
  Guru

  4,476
  6,728
  21 Јануари 2009
  Сега се збунив уште повеќе но ајде, нема везе, он бил упорен за тн панели, па бил трпелив за ипс панели па бил упорен со сејлс пич а веќе ти си ги имал добиено информациите што ти требаат и не си му спуштил.
   
  На Gaston му/ѝ се допаѓа ова.
 2. TheMarshal

  TheMarshal
  On your way to fame

  648
  994
  3 Јануари 2019
  Машко
  ок
   
  На Gaston и Avid им се допаѓа ова.
 3. damil

  damil
  On your way to fame

  765
  812
  2 Јануари 2015
  Машко
  ... и да штедиш на греење после. Во дуќанот беше 0°С пред некој ден.
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 4. zipi123

  zipi123
  On your way to fame

  531
  504
  14 Јануари 2016
  Машко
  Takov e aSHIT, posto gledam deka si ponov clen, navikni se :D
   
  На Lokvan и TheMarshal им се допаѓа ова.
 5. kristijan1001

  kristijan1001
  Gaining Experience

  88
  70
  29 Септември 2014
  Машко
  TATA_MATA, zipi123 и на borcep им се допаѓа ова.
 6. TIG@R

  [email protected]
  Gaining Experience

  90
  101
  6 Април 2013
  Машко
 7. krema

  krema
  Professor

  10,713
  10,278
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добро е, важно четбокс имет.
   
 8. kristijan1001

  kristijan1001
  Gaining Experience

  88
  70
  29 Септември 2014
  Машко

  Pred nedela dena im pisav za kukiste i monitor, mi vratija ima samo model za slicno kukiste i nisto ne odgovorija za monitorot, prasav cena, ne mi vratija i ako imase seen na FB, Bev vo salon im ostaviv broj mi kazaa ke mi se javat , nedela dena se nemaat javeno. Im pisav pak na FB, povtorno Seen i seuste mi nemaat vrateno....
   
 9. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,760
  7,208
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Замисли уште 50 луѓе како тебе што им пишале :) полека тазе се уште, вреди да им дадеме шанса нели, не мора веднаш да ги оцрнуваме, фала богу се зголемува конкуренцијата што генерално оди во наша корист :)
   
  На Speedster, STEFF, Трајче Дрварчето и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Unstoppable

  1,724
  2,043
  25 Март 2013
  Машко
  Од она што видов и што им е внесено во систем ми фатија око овој монитор
  - LG 32GK650F-B по многу ривјуа еден од најдобрите избори за 1440p само што цените кај нас се значително поскапи :/
   
 11. kristijan1001

  kristijan1001
  Gaining Experience

  88
  70
  29 Септември 2014
  Машко
  Во право си. Ќе видам ако не ми вратат ќе одам во салон да видам. Зошто ни на телфон не се јавуваат.
   
  На Daniel86 му/ѝ се допаѓа ова.
 12. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,467
  4,784
  18 Септември 2013
  Машко
  Кое им е работно време знае некој?
   
 13. Daniel86

  Daniel86
  Guru

  2,760
  7,208
  28 Мај 2013
  Машко
  Електроника
  Најпаметно отиди си на лице место и културно прашај си што те интересира, колку што читам муабети овде по форум, крајно биле услужливи и љубезни, немам лично искуство со нив. Веројатно не се сеуште навикнати на онлајн комуникација.
   
  На toshex му/ѝ се допаѓа ова.
 14. StefAngel

  StefAngel
  Practice makes perfect

  1,798
  1,170
  28 ноември 2015
  Машко

  View: https://youtu.be/GJcKP38NsOc
   
  На gOJDO и Daniel86 им се допаѓа ова.
 15. spiritBreaker

  spiritBreaker
  Unstoppable

  2,861
  3,287
  27 oктомври 2015
  Машко
  g4m3R
  Јас им пишав на фејсбук одма ми вратија. Околу 5 некаде, им побарав листа на куќишта, само уште цена чекам да ми дадат
   
 16. Gappo

  Gappo
  Gaining Experience

  79
  96
  20 Јануари 2016
  Машко
  Кул изгледа сајтов, ама глеам имаат категории за графички, матични, процесори и слично, а ништо не се клика. Дали само сајтот не е доработен или уште немаат вакви ствари на залиха?
   
 17. TATA_MATA

  TATA_MATA
  Unstoppable

  1,724
  2,043
  25 Март 2013
  Машко
  Не се внесени. Имаат и процесори и матични и графички... и се од добропознати брендови
   

Сподели

Вчитување...