Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC - 16.500 ден.

Продавам графичка карта ZOTAC GAMING GeForce RTX 3070 Ti Trinity OC,графичката карта е купена на 17.04.2023 од Холандија,нема гаранција 100% исправна,може тестови по ваша желба.Доаѓа во фул пакување фабрички како што следува,јa продавам затоа што сакам да одам на појака графичка карта.


Цената е ФИКСНА 16500 денари,оваа цена е за да не трошам време да ја спуштам со денови цената.

Видете го целиот оглас...
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.833
17.664
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
ПАЗЕТЕ СЕ ОД ЛИКОВ, ДУПЛИ АКАУНТ DavorKNE му е стар акаунт. Тежок лажго и преварант, продава расипани работи и се крие!
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.833
17.664
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Вистина е ова или некоја ваша интерна шала??
Отвори во темата за негативни искуства и читај. Ќе повторам, овој нечовек има измамено двоцифрен број на членови од форумов меѓу кои и мене лично. Ја отвори уста или пипне тататура лаже, значи буквално се што ќе каже и што ќе напише е лага. Продава исклучиво неисправни ствари и откако ќе те измами се крие. Не ми е јасно само зошто сеуште администрација не ја има острането од форумов оваа штеточина од суштество.
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.833
17.664
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

thrw

On your way to fame
3 декември 2021
632
504
Ако го обвинуваш „Рејзерот“, тој се претставува како Агент на Телеком, тој прв не извести за новостите во Телеком во врска со гигабитните брзини и „Играчкиот“ профил за мала латентност.
Ако го обвинуваш „bloodpad“, тогаш не разбрав првично зошто има само 12 мислења и логично ми е тогаш ако е дупли кориснички профил.
 

Rejzerot

Practice makes perfect
19 мај 2022
650
1.124
Скопје
Вистина е ова или некоја ваша интерна шала??
Секако дека не е вистина,графичката работи перфектно и без никакви мани,тоа може да ви го потврди и членот @borcep затоа што ја продадов на него па си ја купив пак од кај него.

Да се произнесе Давор до крајот на денот.
Во спротивно бан.
Да ги заштитиме членовите од измами колку можеме.
Јас дадов збор и реков,од мене никој повеќе ни едно денарче нема оштетен да биде,за жал минатото неможам да го вратам но иднината со лоши работи можам да ја променам,и во пп ти имав пишано дека никогаш во иднина нема да бидам оној катастрофален човек што бев во минатото,и без разлика да добијам бан,јас во иднина ке си бидам чесен и само чесен.Нема поголем мир од чесност тоа е факт.
 

Vlad944

Practice makes perfect
3 март 2015
573
1.416
Битола
Секако дека не е вистина,графичката работи перфектно и без никакви мани,тоа може да ви го потврди и членот @borcep затоа што ја продадов на него па си ја купив пак од кај него.


Јас дадов збор и реков,од мене никој повеќе ни едно денарче нема оштетен да биде,за жал минатото неможам да го вратам но иднината со лоши работи можам да ја променам,и во пп ти имав пишано дека никогаш во иднина нема да бидам оној катастрофален човек што бев во минатото,и без разлика да добијам бан,јас во иднина ке си бидам чесен и само чесен.Нема поголем мир од чесност тоа е факт.
На шо дроги си ?

Едит:
Немом да те читам повеќе као мало дете си.
Игнор!
 

nvidia88

Gaining Experience
16 септември 2010
606
371
Gostivar
Секако дека не е вистина,графичката работи перфектно и без никакви мани,тоа може да ви го потврди и членот @borcep затоа што ја продадов на него па си ја купив пак од кај него.


Јас дадов збор и реков,од мене никој повеќе ни едно денарче нема оштетен да биде,за жал минатото неможам да го вратам но иднината со лоши работи можам да ја променам,и во пп ти имав пишано дека никогаш во иднина нема да бидам оној катастрофален човек што бев во минатото,и без разлика да добијам бан,јас во иднина ке си бидам чесен и само чесен.Нема поголем мир од чесност тоа е факт.
Чим таке, вратиим парите на тие оштетените,барем од групава
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10.833
17.664
Skopje
www.insomnia.mk
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Motherboard
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&#BGP5555PGBB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Storage
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#G5YY5PB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
PSU
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&GY!^:~7JJJJ??77777??JJY5PGB#&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
RAM
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@#5!: ..:^~~!7??JYYYYJJJJJJYYPG#&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Video card
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&5!. .^!?YPB&&@@@@@@@@@#B#@@@@@@@@@@&&&@@@@@@@@@@@@@@@@@
Case
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@&P7. :?5G#@@@@@&BGB@@@@@@@@PPP&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Mouse
@@@@@@@@@@@@@@@@@G7:.~. ^5@@@@@@@@&P5P#@@@@@@BPPG@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Keyboard
@@@@@@@@@@@@#&@@@@@@@@@@@@@@&BY7~^^!7YPGBBB#&&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Audio
@@@@@@@@@@@@@@#Y~~JG&@#Y^ .7G&@@@@@#PPPGB#BBP5PG&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Monitor
@@@@@@@@@@@@&PJ5#@@@@@@@@BY~. :75B&@@@&BGPPPPGB&@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.271
Мислења
977.684
Членови
35.572
Најнов член
mkd2020
На врв Дно