• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

zosto nema tema : vasi pofalbi?

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
Toa so sugestiite si e sosema vo red,ama sto e so pofalbite? Gledav kade da ve pofalam i nikade nema takva tema...Iskreno, jas sum nova vo IT svetot i malku mozam da zboruvam za nekoi pospecificni temi bidejki seuste ucam :zasramen2: (a i za da ne napisam nekoja glupost,pa site slatko da se smeat:pPP )... ama sigurna sum deka drugite imaat sto da kazat i da go pofalat forumov.Jas samo sakam da kazam deka smajlite (ili smajlinjata) se mnogu interesni i mnogu mi se svidjaat..alal da vi e,pofalba za kreativnosta! slatko se iznasmeav...se nadevam ke ima uste novi :rakopleskanje:
 

Andrijeski

Gaining Experience
1 март 2007
2,599
65
andrijeski.net
Види, самото учевствување во дискусиите на форумов е пофалба. Тоа значи дека корисникот го прифатил форумот и сака да учевствува во дискусиите, што е доволен знак дека се оди во позитивен правец :)

ИТ е премногу голем спектар за да можеш да зборуваш во сите полиња, не е нешто од кое што треба да се срамиш, а доколку нешто те интересира можеш слободно некаде да прашаш - никој учен не се родил :)
 

Ata

Intern
21 април 2007
403
1
Toa so sugestiite si e sosema vo red,ama sto e so pofalbite? Gledav kade da ve pofalam i nikade nema takva tema...Iskreno, jas sum nova vo IT svetot i malku mozam da zboruvam za nekoi pospecificni temi bidejki seuste ucam :zasramen2: (a i za da ne napisam nekoja glupost,pa site slatko da se smeat:pPP )... ama sigurna sum deka drugite imaat sto da kazat i da go pofalat forumov.Jas samo sakam da kazam deka smajlite (ili smajlinjata) se mnogu interesni i mnogu mi se svidjaat..alal da vi e,pofalba za kreativnosta! slatko se iznasmeav...se nadevam ke ima uste novi :rakopleskanje:
Никој не знае се. И колку и да знаес, ќе напишеш нешто, и пак можеш нешто да утнеш. Поентата е да се постира, можна нешто погрешно сум разбрал, па некој ќе ме поправи, и сето тоа е за мое добро.
Слободно прашувај, пошто сите учиме, нели :):bravo:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,923
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно