• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Зошто не можам да запишувам сервери во Canter Strike?

  • Ја почнал/а темата
  • #1

boris.edr

Intern
22 мај 2008
46
0
зошто не можам да запишувам сервери во кантер страјк
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,500
Мислења
845,520
Членови
29,303
Најнов член
DripOrDrown
На врв Дно