• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Зошто мојата нова тема ја немаше во непрочитани мислења

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
629
53
Велес - Скопје
Еве ја темата: http://it.com.mk/forum/showthread.php?p=70308#post70308
Приметив дека темава не се појавува, ја барав и наназад неколку дена ја нема а не е стара ниту еден ден. Поздрав.:D
Еве сега истото го забележувам и со оваа тема, последната тема што ми ја дава е стара 3-4 часа, а мојата 3 минути и пак не ја дава.???:ermm:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2,428
1,184
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
Се појавуваше во непрочитани мислења, баш ја следев.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
629
53
Велес - Скопје
Сега и ми мене ми се појави ама откако го исклучив Firefox и на ново го уклучив, незнам што е навистина работава.
 

Revan

Gaining Experience
25 мај 2008
660
310
Хе барем сега оваа ја има ! :)

И јас приметив дека некои теми не ги дава во непрочитани мислења.
 

Aleks

Gaining Experience
18 мај 2007
5,748
288
Ако темата нема нови непрочитани мислења нема да се појави на листата
 
  • Ја почнал/а темата
  • #7

loris

Gaining Experience
7 мај 2007
629
53
Велес - Скопје
Da ne zaboravate da proveruvate na vtorata strana od listata so neprocitani mislenja.
Не пишав горе во постот дека добро ја побарав, најверојатно е поради немањето на нови мислења. Ама и тоа не ми е разбирливо. Постирам тема и ја нема во нови мислења??? Ама во ред, јас мислев кај мене да не имам некој проблем и така треба да биде само тоа беше прашањето. Thank's на сите. :bravo:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
работата е што кога ти ја креираш и ја отвориш а со тоа автоматски кај тебе нема да се покажува како непрочитана
додека кај другите ке си се покаже

исто е и кога ке направиш ново мислење
кај тебе нема да го покаже:)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Само да појаснам дека гледам на повеќе не им е јасно на темава.

Значи, непрочитани мислења е дел лично за тебе. Доколку постои некое мислење кое што не си го прочитал, во таа листа ќе стои и тоа мислење.

Кога отвораш тема, логички значи дека тоа мислење ТИ си го прочитал, и кај тебе нормално нема да го има.. Но, таа тема/мислење ќе се појави кај сите останати се додека не ја отворат темата, или не го обележат како прочитано.

ЕДИТ: MetalGear побрз беше некоја секунда со објаснувањето :)) Anyway.. Мислам дека дилемата е веќе разјаснета.
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
па наравно дека ке сум побрз
што ти мислиш :rolleyes:
hehe
yest kidding

во глобала тоа е што ти рековме со fuzy
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,032
Мислења
854,810
Членови
29,640
Најнов член
Hellena09
На врв Дно