• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Зошто ми ја избришавте темата

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Постирав тема "Купувам АМ/SW предавател" што видовте лошо? Реклама не, навреда не, дуплирање на иста тема не (може слична со таа за шеми за ФМ ама таа е за шеми за ФМ а не за купувам/продавам AM/SW) стварно не знам што е работава
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Niki

Баниран/a
21 април 2007
404
1
Izvini ne uspeav da ja najdam, izbrisi ja ovaa tema "Зошто ми ја избришавте темата" da ne stoi kako spam
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,498
Мислења
821,868
Членови
28,042
Најнов член
Puffy
На врв Дно