1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Zone Alarm Pro 1 Year Free

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од filipvselena, 13 oктомври 2009.

 1. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
  ја имам аvg free со комбинација со zone alarm и не прави проблеми
   
 2. dragonV

  dragonV
  Intern

  198
  14
  10 Декември 2008
  Ако на некој не му треба лиценцата би го замолил да ми ја прати по ПП.Фала.
   
Слични теми
 1. Freaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  981
 2. sonic
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  750
 3. super_hacker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,193
 4. MrTony
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,602
 5. zlaki
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,163
Вчитување...

Сподели

Вчитување...