1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Zone Alarm Pro 1 Year Free

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од filipvselena, 13 oктомври 2009.

 1. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  3 « број на членови на кои им се допаѓа ова.
 2. angel485mk

  angel485mk
  Gaining Experience

  266
  60
  26 Март 2008
  Машко
  Подобар ли е од AVG 8.5 или... ???
   
 3. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  Мене ми го фалат како добар ама не сум го пробал јас.На 22 ми истекува Авира па ќе ставам ова
   
 4. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Промоцијата важи само денес и нешто утре, затоа побрзајте!
   
 5. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  909
  61
  18 Јуни 2009
  ѕирнете ја ова слика:
  [​IMG]
  Only avalivable 24 hours!!! ПОБРЗАЈТЕ!!!

  П.С. Филип имаш реп + од мене

  ЕДИТ: НН бил побрз од мене
   
  1 person likes this.
 6. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  Зимајте додека можете.На бесплатно нешто на промоција не се гледа во заби:)
   
 7. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  Еј има ли некој добиено сериал од Зоне Аларм?Пред 1 саат се регнав и уште ништо не добив:ermm:
   
 8. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  909
  61
  18 Јуни 2009
  сега ќе проверам

  Nope! Ништо нема.
   
 9. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Пишаа дека денес покасно ќе ги пратат, можеби по крајот на самата промоција.
   
 10. bobson

  bobson
  Gaining Experience

  786
  402
  29 Јануари 2009
  И кај мене нема, ама ќе чекаме којзнае колкава листа имаат неможат да постигнат.
   
 11. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
  Да не испадне на крај 13-то октомвриска шега :)) иначе и кај мене нема ништо стигнато уште...
   
 12. angel485mk

  angel485mk
  Gaining Experience

  266
  60
  26 Март 2008
  Машко
 13. bobson

  bobson
  Gaining Experience

  786
  402
  29 Јануари 2009
  И јас сега добив го инсталирав па ќе видиме како ќе се покаже, што е најбитно бесплатно го земавме така да јас не се жалам... :) а и во секој случај е подобар од огнениот зид што доаѓа со оперативниот систем во мојов случај Win XP. :D:D
   
 14. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,387
  25,017
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  И мене ми стигна.Ако некој случајно не добие а му треба ќе му го дадам....ја и така нема да го користам....:)
   
 15. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
  Стигна лиценцата и кај мене ама во мејлот го пишува и следново...
  У превод... одма треба да се инсталира
   
 16. bobson

  bobson
  Gaining Experience

  786
  402
  29 Јануари 2009
  ^ е како кога пишува дека е валидна до 10-14-2010, што има врска кога ќе ја активирам.
   
 17. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
  Упс моја грешка... 10ката сум ја видол како 9ка
   
 18. drown

  drown
  Master

  1,454
  208
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
 19. maci

  maci
  On your way to fame

  2,896
  637
  2 Април 2008

  јас се пратив,ако не добијам ке те контактирам.
  инаку добра е зоне,за овие пари е супер,подобро не може да биде :)

  п.с.антивир авира да истече рокот и одма го ставам зоне
   
 20. maci

  maci
  On your way to fame

  2,896
  637
  2 Април 2008
  сега гледам дека било од 6 ам на 13 до 6 ам до 14.го имам пропуштено така да фатали :)
   
 21. MusicFreak

  MusicFreak
  Gaining Experience

  909
  61
  18 Јуни 2009
  Го инсталира некој ова чудово????. Оти кај мене се замрзна екранот, паго гаснев од струја. Сега компјутерот не ми се уклучва во нормал мод па мора од сејф мод да одам да си копирам се шо митреба па формат
   
 22. username

  username
  Gaining Experience

  526
  66
  4 Јули 2009
  Машко
  Ja go instalirav, super raboti, prviot pat pri instalacija mi dade not responding, ama posle koga ja pustiv od ponovo instalacijata se instalira. I klucot lesno se stava, taman e....
   
 23. Commie

  Commie
  Gaining Experience

  4,712
  214
  27 oктомври 2007
  Машко
  @MusicFreak
  Ах бе... антивирус нешто такви чуда имаш? Избриши све тоа ако имаш влегува антивирусот во конфликт со Зоната
   
 24. bobson

  bobson
  Gaining Experience

  786
  402
  29 Јануари 2009
  Кај мене во комбинација со Avira AntiVir Free немаше никакви проблеми, си работи најнормално, инсталацијата помина без никакви проблеми.
   
 25. maci

  maci
  On your way to fame

  2,896
  637
  2 Април 2008
  и кај мене исти случај би требало да биде само што јас имам Avira Premium Security Suite од бесплатниот,фатали ок е ми пратија на маил ама уште не сум го инсталирал

  вака убаво се фаќа,авира частеше па сега зоне....
   
Слични теми
 1. Freaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  950
 2. sonic
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  708
 3. super_hacker
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  2,123
 4. MrTony
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,542
 5. zlaki
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  1,066
Вчитување...

Сподели

Вчитување...