1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Знаете ли некоја слична страна на youtube?

Дискусија во форумот 'Останато' започната од maximilian, 27 Мај 2008.

 1. maximilian

  maximilian
  Gaining Experience

  1,064
  74
  26 Март 2008
  Значи вака, прашањето ми е, дали знаете некој сајт што е сличен на youtube? Ако знаете, напишете ги сајтовите што ги знаете.
  Поздрав
   
 2. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,827
  810
  14 Декември 2007
  Машко
 3. Stefan.Taz

  Stefan.Taz
  Intern

  285
  31
  30 Април 2008
 4. Alexandar

  Alexandar
  Gaining Experience

  2,514
  88
  21 Мај 2007
 5. Wild Rose

  Wild Rose
  DramaQueen

  77
  12
  18 Мај 2008
 6. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  jas gledam deka nikoj ne ja napisa pa zatoa jas ke ja napisam.stanuva zbor za hrvatska prerabotka na YouTube koja se vika veruvale ili ne TvojTube.com:LOL::LOL::LOL:.koga ja vidov stranava za prv pat taka slatko se iznasmeav,sto pocnav cesto da ja posetuvam iako nema nisto interesno.zakon se ova Croatiancive:LOL::LOL:
   
 7. Pepsi Man

  Pepsi Man
  Intern

  171
  21
  1 Март 2008
  htt*p://dailymotion[dot]com
   
 8. trakilaki

  trakilaki
  Intern

  1,084
  18
  15 Мај 2008
 9. Password

  Password
  Intern

  393
  8
  10 Април 2007
  Nothingtoxic.com
  rutube.ru
   
 10. sstefan

  sstefan
  Intern

  73
  0
  10 Декември 2007
  sto znam spored mene se drugo e losa kopija na youtube a od metacafe znam deka moze i da se zarabotuva na toj nacin sto ako imate unikatno video naplacaat po 5$ od 1000 poseti .
   

Сподели

Вчитување...