• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Знае ли некој како се вика овој ефект?

Статус
Затворена за нови мислења.

puler

Intern
21 јуни 2008
124
25
100 po 100 sigurnost half-tone pattern.
ae posle mene nekoj neka potvrdi use ednas da se konstatira dali e taj efektot ili ne poshto togenx ushe od 25 mart ovaa godina e u zabluda.

Luge daj zaklucete ja temata ve molam.:ua:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,515
Мислења
822,367
Членови
28,049
Најнов член
Mandej
На врв Дно