1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Жити се, ве молам не!

Дискусија во форумот 'Ваши сугестии / забелешки / проблеми' започната од HijackHacker, 6 Јануари 2009.

 1. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Го загледав веб-медиа-пакетот кој го имате објавено на главната страна.
  Арно е тоа што ќе ставате реклами, само немојте да го уништувате просторот горе до логото.
  Стварно е убава вака страната, а ако се стави таму банер (знам дека ќе биде анимириан), па и уште ако е флеш, ќе го упропасти целиот изглед на страната.
  Подобро преместете го тој банер најдоле, кај футерот, барем колку толку нема да убира во очи.
   
Слични теми
 1. ThaDuck
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,188
 2. belski
  Одговори:
  27
  Прегледи:
  4,075
 3. MusicFreak
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,222
 4. kjosmofon
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,355
Вчитување...

Сподели

Вчитување...