1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Zero Client

Дискусија во форумот 'Oстанато' започната од sickjcoe28, 22 ноември 2019.

 1. sickjcoe28

  sickjcoe28
  Gaining Experience

  60
  61
  26 Декември 2018
  Машко
  Здраво, пробав да најдам тема за Zero Client но неуспешно. Дали знеа каде би можел да најдам, или фирма која би можела да ме снабди? Барам стрикно Zero Client - (не thin client).
   
Слични теми
 1. NoLander
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,278
 2. HijackHacker
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,454
 3. gkolevski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,225
 4. BlackArrow777
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  828
 5. nik0la_
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  411
Вчитување...

Сподели

Вчитување...