• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Zdravoooo

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

angjeleski

Intern
23 април 2007
202
11
Ajde i od mene edno zdravo :) Jas sum Ivica Angjeleski, imam 22 godini od Skopje...... Prasajte nesto ako sakate povekje da znaete za mene :D
pozzzzzz
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Здраво Ivica и добродојде во светот на дигиталната ера :metal:
 

Jaia^^

Intern
22 април 2007
146
2
dobre dojde ivica ,eve jas sakam da znam nesto poveke za tebe...kolku godini imas? heheheheheh:pPP :skuter: pozdrav
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,536
Мислења
858,923
Членови
29,941
Најнов член
искра
На врв Дно