• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Dare

Intern
8 април 2007
141
2
Здраво, моето име е Дарко и ова ми изгледа како супер место за IT chat се надевам дека ќе се развие во еден од најголемите македонски форуми за IT . Поздрав
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
Здраво, моето име е Дарко и ова ми изгледа како супер место за IT chat се надевам дека ќе се развие во еден од најголемите македонски форуми за IT . Поздрав
Здраво Дарко, добредојде и слободно верувај дека ова е вистинското место за ИТ муабети.

Без сомнение ќе го развиеме сите заедно во најголем и најдобар форум.
Имај убав престој.

Ѕирни ги правилата пред да почнеш со постирање ;)
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
Zdravo Dare i ti pozeluvam toplo "welcome" :) veruvaj ova e vistinskoto mesto za IT.
Ke se uveris i samiot i zaedno ke rabotime da stane toa sto site posakuvame;) .
Pozdrav.
 

goran^

Intern
7 април 2007
37
0
И ја се сложувам да има chet,или да се користат приватните пораки почесто за да не дојде Форумот да биде место за муабетење ,а некој застарени работи или што изгубиле слисла ,ние самите да си ги тргаме или тоа да го прават моделаторите и администраторите.За да не дојде до непотребмо претрупување.
 

okitrip

Intern
9 април 2007
5
1
Здраво до сите и со среќа ИТ форумот и Сите да се надеваме дека овој форум ќе биде еден од Најдобрите во Македонија а зошто да не и пошироко :)
 

Ismet

Intern
7 април 2007
250
4
I od mene dobrodojde OkiTrip so zaednicki sili ke bide :D .
A vo vrska so zastarenite temi goran^ bez griza za toa sme tuka ;) tie temi ke bidat prefrluvani vo nasata arhiva .
Pozdrav.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,971
Мислења
853,798
Членови
29,613
Најнов член
mmx1990
На врв Дно