• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Macigames

Intern
15 август 2007
42
0
macigames.blog.com.mk
Јас сум нов на овој форум така да очекувам супер забава. Мојот ник Macigames можеби ви е познат од http://macigames.blog.com.mk т.е. мојот блог кој неколку пати до сега е објавен во списанието Ентер во секцијата блог-селектор. Така да да не должам многу останатото (честитките за добредојде) го препуштам на останатите членови и администратори.
Поздрав и благодарам.
 

leopold

Intern
4 септември 2007
1
0
E zdravo do site milo mi e sto se prikluciv, dobra preporaka dobiv za forumov a i koga go posetiv me bendisa pa za ostanatoto ke vidime pponatamu.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,735
Мислења
863,567
Членови
30,071
Најнов член
Aleksandar Kostovski
На врв Дно