Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Здраво

byte0

Intern
28 јуни 2024
3
1
Здраво, гикови!

Се надевам дека сум на правото место да кукам за лоши хардвер зделки во државава и уште полоши програмерски буткапмови или како и да се викаат?

Шала на страна поздрав до сите и се читаме во некоја од многуте теми :)
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.265
4.247
Скопје
hackitfree.github.io
Здраво, гикови!

Се надевам дека сум на правото место да кукам за лоши хардвер зделки во државава и уште полоши програмерски буткапмови или како и да се викаат?

Шала на страна поздрав до сите и се читаме во некоја од многуте теми :)
Здраво
Тука нема лош хардвер - само добри зделки (y)
Ова на пример живо џабе - кај на друго место има ? А ?
1719581806082.png

Само код газда Пане Se prodavaat 2060 Super i 3060 Ti.
 

byte0

Intern
28 јуни 2024
3
1

Joco Ilievski

Gaining Experience
24 август 2011
488
461
Тетово, Јегуновце
Joco Ilievski's setup  
Processor & Cooler
Ryzen 7 2700x / Wraith Prism
Motherboard
Aorus B450 Pro
Storage
Samsung EVO 850 250GB / WD500GB HDD
PSU
Sharkoon SilentStorm Icewind Black 80 Bronze Plus 750W
RAM
Kingston 2x16GB @ 3200Mhz
Video card
Sapphire RX 7700 XT Pure 12GB
Case
SAMA Inpower Black Gold 5 v2
Mouse
Benq Zowie EC1-A
Keyboard
Sharkoon Skiller Pro+
Monitor
Dell U2414H
OS
Windows 10 Pro
Здраво, гикови!

Се надевам дека сум на правото место да кукам за лоши хардвер зделки во државава и уште полоши програмерски буткапмови или како и да се викаат?

Шала на страна поздрав до сите и се читаме во некоја од многуте теми :)
Здраво друже, имај убав престој!
 

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.263
32.103
roka.mk
Добредојде, читни правила и ако има нешто нејасно прашувај со време.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.241
Мислења
977.201
Членови
35.550
Најнов член
Provokator
На врв Дно