Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.

Ano Mishev

Intern
5 април 2024
4
9
Здраво на сите,
Ано, 24 години,
JavaScript студент овде, ептен сум почетник, на форумот сум да научам нешто и да видам што се дешава во овој свет.
Поздрав до сите
 

JamesKirk

Practice makes perfect
12 февруари 2015
1.673
1.400
Струга
www.facebook.com
JamesKirk's setup  
Processor & Cooler
i3 1215u
Motherboard
Lenovo
Storage
Solidigm P41 Plus 512gb + Samsung QVO 870 1tb
RAM
16GB
Video card
Intel UHD Graphics
Mouse
MSI
Keyboard
MSI
Monitor
Samsung LS24C310EAUXEN
OS
Windows 11 PRO
Влези, не собувај се :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.373
Членови
35.399
Најнов член
smartonetech
На врв Дно