Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Здраво

Bezimenko00

Intern
20 јули 2020
19
16
Здраво дечки, порано имав баг со форумов (сакав да разгледувам интересни теми за IT, избор на PC делови, МК искуства, etc), небитно, еден мејл до it.mk support, решија за 5 мин.

Ќе се гледа некое конфигурацивче/PC делови да се флипнат, некое туторијалче C++, JS, React...,
некое акаунтче LoL ако сака некој до Master EUW/EUNE/RU/TR за 14 сезона (по месец отприлика (Master) - нема да имам толку време за grind) или fresh некој (ако му треба)

И ете ај едно a/s/l > 22 (се ближат 23)/М/Битола (сега-засега)

Среќна нова 2024!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.549
Мислења
964.771
Членови
34.919
Огласи
2.633
Најнов член
martinbogatinoski
На врв Дно