Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.

rotkiv

Gaining Experience
5 јуни 2016
94
65
Здраво дечки, како сте денеска?
Мислењето е автоматски споено:

Алекс овде…
 

Nikola100

Unbeatable
30 септември 2019
4.070
4.066
Скопје
hackitfree.github.io
Здраво дечки, како сте денеска?
Мислењето е автоматски споено:

Алекс овде…
Одлично како и секогаш . Овде нема изговори - секогаш кога ќе сакаш нешто да напишеш - мора да е одлично. Ако не ти е денот - не ни пишувај :)
Добредојде (y)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.551
Мислења
964.842
Членови
34.923
Огласи
2.635
Најнов член
williamshakespeare30
На врв Дно