Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Здраво

Статус
Затворена за нови мислења.

SolidMKD

Intern
11 август 2022
4
2
Здраво на сите.

Веќе некој период полека навлегувам во ИТ индистријата.

Работата што ја работам моментални ми е скроз различна од ИТ.

Сакам да се насочам на Софтвер Тестинг. Секој совет е добредојден.

Монентално сум на курс на Удеми, литам разни сајтови и сл.

Поздрав до сите и се надевам на добра дружба.
 

petkotrajko

Practice makes perfect
16 јуни 2017
1.551
1.666
Здраво на сите.

Веќе некој период полека навлегувам во ИТ индистријата.

Работата што ја работам моментални ми е скроз различна од ИТ.

Сакам да се насочам на Софтвер Тестинг. Секој совет е добредојден.

Монентално сум на курс на Удеми, литам разни сајтови и сл.

Поздрав до сите и се надевам на добра дружба.
Добредојде.
Бујрун.

Испратено од телефоно.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.093
Мислења
974.346
Членови
35.396
Најнов член
AceOFspades
На врв Дно