• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Здраво !

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Inpon

Intern
1 ноември 2017
2
6
Здраво на сите, одамна регистриран, од скоро почнав да ги разгледувам темиве на форумов. Дефинитивно многу информативен и корисен форум од сите аспекти.
 

Avid

Guru
21 јануари 2009
5,054
7,727
Скопје
Здраво на сите, одамна регистриран, од скоро почнав да ги разгледувам темиве на форумов. Дефинитивно многу информативен и корисен форум од сите аспекти.
Здраво,
Имај убав престој и запомни: не купувај ибеј клучеви за виндоус/офис!
Користи KMS_VL_ALL.
Поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,526
Мислења
822,619
Членови
28,051
Најнов член
Marko Janevski
На врв Дно