1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

ЗДРАВО

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од hakerce, 26 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. hakerce

  hakerce
  Intern

  2
  9
  12 Јануари 2020
  Женско
  Здраво на сите членови, да ве поздравам, како што е редот, има интересни теми и решив да се активирам и јас, ако можам нешто да помогнам во одредени теми.
   
  На Luca Toni, omegaRED, olikomerc и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,107
  3,262
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде. :mario:
   
  На hakerce му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Avid

  Avid
  Guru

  4,628
  6,979
  21 Јануари 2009
  Фустанчето ти е прекратко. Под колена треба да биде, читај Кодекс.
   
  На Маша, fuzzjaw, Daniel86 и уште 5 други им се допаѓа ова.
 4. krema

  krema
  Professor

  11,062
  10,569
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде :cool:
   
  На hakerce му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Pane24

  Pane24
  Unbeatable

  4,672
  4,121
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Добре дојде и од мене на форумов, тоа што ти пишал авид треба да се осеќаш привилегирана личност....
   
  hakerce, DaVoRkNe и на hehexd им се допаѓа ова.
 6. hehexd

  hehexd
  Intern

  31
  25
  18 Септември 2019
  Машко
  занимер
  На hakerce му/ѝ се допаѓа ова.
 7. olikomerc

  olikomerc
  Unstoppable

  4,614
  3,528
  11 Декември 2008
  Машко
  Добредојде
   
 8. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  644
  823
  25 Февруари 2016
  Машко
 9. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,910
  26,282
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде,
  Прочитај правила и придржувај се до истите :)
   
 10. spanska

  spanska
  Gaining Experience

  57
  64
  18 Јули 2019
  Машко
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,280
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,946
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,095
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,656
 5. ZeroCocos
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  705
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...