1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво!

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од bubice_bube, 23 Јуни 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. bubice_bube

  bubice_bube
  Intern

  2
  4
  19 Јуни 2019
  Здраво девојки и момци!;)
   
  gOJDO, StOrMK, Draynor и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,056
  2,959
  2 Септември 2012
  Машко
  Здраво.
  Јел смо ми из Београду ? :p
   
 3. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,053
  4,202
  4 ноември 2013
  Машко
  Здраво, имај пријатен престој :)
   
 4. aleksandardespotovikj

  aleksandardespotovikj
  Gaining Experience

  916
  404
  7 Март 2014
  Машко
 5. NecrotoX

  NecrotoX
  Unstoppable

  2,794
  2,624
  4 Март 2013
  Машко
  Илустратор
 6. Hyperboy9914

  Hyperboy9914
  Intern

  14
  12
  21 Февруари 2018
  Машко
 7. krema

  krema
  Professor

  8,727
  8,460
  24 Јуни 2009
  Машко
  Чао Београде :cool:
   
 8. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  557
  345
  11 ноември 2015
  Машко
 9. Astro

  Astro
  Guru

  5,980
  8,091
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Треба да пишеш само „Здраво момци“.

  Добродојде.
   
  На gOJDO и Majestic им се допаѓа ова.
 10. gOJDO

  gOJDO
  Epic

  8,276
  10,644
  23 Јануари 2008
  Манга
  Добре дојде и прочитал те Господ!
   
  На StOrMK му/ѝ се допаѓа ова.
 11. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,213
  612
  3 Декември 2008
  Машко
 12. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,223
  23,885
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде, прочитај правила и прашај ако нешто не е јасно
   
 13. DonFrozex

  DonFrozex
  On your way to fame

  852
  986
  9 Јуни 2011
  Машко
 14. BadGirl007

  BadGirl007
  Intern

  50
  6
  3 oктомври 2018
  Женско
  Ај некој што има Xbox нека ми пише лп да прашам нешто. :cool:
   
 15. Mao

  Mao
  Gaining Experience

  727
  286
  5 Јуни 2007
  Машко
  Jas imam


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
  На BadGirl007 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. PC_GAMER

  PC_GAMER
  Intern

  96
  47
  16 Јуни 2017
  Машко
  Здраво друже!:)
   
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,145
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,848
 3. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,344
 4. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,231
 5. ZeroCocos
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  465
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...