1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од Priest, 6 Април 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Priest

  Priest
  Intern

  1
  2
  5 Април 2019
  Здраво на сите, се надевам ќе се дружиме. Поздрав.
   
  На skullmonkey и StOrMK им се допаѓа ова.
 2. Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,893
  3,904
  5 Јули 2013

  ...ај здраво божји пратенику.
   
  Последна промена: 6 Април 2019
 3. krema

  krema
  Professor

  8,373
  8,000
  24 Јуни 2009
  Машко
 4. cele_x

  cele_x
  On your way to fame

  411
  546
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде
   
 5. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,101
  23,633
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  добредојде имај пријатен престој :)
   
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,119
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,824
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,003
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,290
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,207
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...