1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од o.OSmokO.o, 23 Јануари 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. o.OSmokO.o

  o.OSmokO.o
  Intern

  1
  6
  23 Јануари 2019
  Машко
  Поздрав до сите
   
  На JasSum, stefan_off, bicikle и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  20,985
  23,397
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Поздрав и до тебе :)
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DemoUser

  DemoUser
  On your way to fame

  765
  646
  27 Април 2010
  Машко
  Salam Alaikum и прочитај ги правилата за да не биде 15 светска војна :p
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 4. aleksandardespotovikj

  aleksandardespotovikj
  Gaining Experience

  867
  367
  7 Март 2014
  Машко
  Здраво, добродојде.
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 5. StOrMK

  StOrMK
  Gaining Experience

  572
  317
  25 Јули 2015
  Машко
  Икономист
  И форумот те поздравува тебе. :)
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 6. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Gaining Experience

  2,131
  462
  3 Декември 2008
  Машко
  Електричар
  Добредојде :) седни си слободно послужи се
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 7. krema

  krema
  Professor

  7,568
  7,245
  24 Јуни 2009
  Машко
  И вејперската заедница те поздравува. :cool:
  Puff :)
   
  На o.OSmokO.o и bicikle им се допаѓа ова.
 8. bicikle

  bicikle
  On your way to fame

  1,005
  522
  3 Март 2018
  Позз и од мене
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 9. MartinJack3d

  MartinJack3d
  Gaining Experience

  70
  57
  21 oктомври 2016
  Машко
  WordPress Developer
 10. Futurelakimens

  Futurelakimens
  Gaining Experience

  556
  243
  12 Април 2017
  Машко
  Добредојде!
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Mao

  Mao
  Gaining Experience

  612
  219
  5 Јуни 2007
  Машко
  Vlezi ne se sobuvi
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 12. cele_x

  cele_x
  On your way to fame

  406
  541
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде!
  И стави еден аватар да заличиш на чоек ;)
   
  На JasSum и o.OSmokO.o им се допаѓа ова.
 13. lumibi

  lumibi
  Intern

  56
  15
  5 Јуни 2008
  Pozdrav i dobredojde.
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Venom46

  Venom46
  Intern

  41
  10
  12 Јуни 2018
  Машко
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Astro

  Astro
  Guru

  5,796
  7,704
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Добродојде.

  Документи молам
   
  На o.OSmokO.o и Јас сум желка им се допаѓа ова.
 16. DACIA

  DACIA
  Gaining Experience

  54
  57
  5 Јули 2015
  Машко
  ај добредојде
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Tajson

  Tajson
  On your way to fame

  496
  627
  25 Февруари 2016
  Машко
  Добредојде :).
   
  На o.OSmokO.o му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,175
  3,475
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Добредојде, асл плс...
   
  Rukfash, o.OSmokO.o и на JasSum им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,094
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,800
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,978
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,237
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,184
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...