1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од doctorwho123, 19 Јуни 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. doctorwho123

  doctorwho123
  Intern

  30
  11
  30 Април 2011
  Машко
  Студент
  Поздрав пријатели.
   
  Draynor, Boldozer, borcep и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. krema

  krema
  Professor

  8,987
  8,742
  24 Јуни 2009
  Машко
  Поздрав :)
  Што вака после 7 години и кусур? :D
   
 3. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,095
  3,013
  2 Септември 2012
  Машко
  Секогаш има прв пат. :)
  Сега незнам како да му кажам добредојде, уствари тој пред мене е тука хммм, ај здраво. :D:p
   
  На Costigan_Jr и Oktar им се допаѓа ова.
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,963
  4,112
  28 oктомври 2008
  Поздрав.
  btw, што се случило со првите 122 doctorwho-евци?:D
   
 5. borcep

  borcep
  Practice makes perfect

  767
  1,232
  12 Септември 2013
  Машко
  Патуваат во говорницата.
  Здраво.
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Boco1987

  Boco1987
  Gaining Experience

  105
  71
  25 Март 2017
  Машко
  Го заборавиле пасвордот
   
 7. CyberMen

  CyberMen
  Gaining Experience

  155
  176
  3 ноември 2012
  Машко
  Добредојде, Doctor Who фан, :)
   
 8. Sludge.Factory

  Sludge.Factory
  On your way to fame

  547
  750
  7 Февруари 2014
  Машко
  Stomatolog
  Здраво. Кај си вака?
   
  На Draynor му/ѝ се допаѓа ова.
 9. DarthJe5us

  DarthJe5us
  On your way to fame

  1,241
  992
  2 Јануари 2012
  Машко
  ме заборајфте
   
  На Draynor му/ѝ се допаѓа ова.
 10. xristijanGTI

  xristijanGTI
  Gaining Experience

  276
  284
  7 Март 2011
  Машко
  Студенат
  кај фикрет у дворо
   
  На Draynor му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,296
  24,792
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
 12. cele_x

  cele_x
  Gaining Experience

  364
  495
  2 Септември 2012
  Машко
  Здраво...
  Сега немој во 2025 пак да не поздравиш ;)
   
  На CDuck му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,184
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,872
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,037
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,405
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,251
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...