1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од torao, 6 Јуни 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. torao

  torao
  Intern

  28
  15
  6 Јуни 2018
  Машко
  здраво јас сум личност која се интересира за гејминг, ретро нетплеј и слично.
   
  На skullmonkey и igor_igor им се допаѓа ова.
 2. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,841
  26,085
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде имај приатен престој и прочитај правила успут ;)
   
 3. krema

  krema
  Professor

  10,807
  10,361
  24 Јуни 2009
  Машко
  Здраво @torao,
  btw AMD или Intel?
   
 4. torao

  torao
  Intern

  28
  15
  6 Јуни 2018
  Машко
  AMD radeon hd 5570 1gb
   
 5. torao

  torao
  Intern

  28
  15
  6 Јуни 2018
  Машко
  патем да прашам нешто дали дискутирате за ретро нетплеј?
   
 6. krema

  krema
  Professor

  10,807
  10,361
  24 Јуни 2009
  Машко
  Отвори си тема, оваа тема е за добредојде. :)
   
 7. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,098
  3,250
  2 Септември 2012
  Машко
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,267
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,935
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,083
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,622
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,333
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...