1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Здраво

Дискусија во форумот 'Добродојдовте!' започната од elePHPant, 21 Мај 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. elePHPant

  elePHPant
  Intern

  8
  11
  21 Мај 2018
  Машко
  Здраво на сите.

  За форумот знам можеби повеќе од една деценија, но претежно ги користев информациите кои што некои од членовите веќе ги напишале на теми од разно разни сфери.

  Но, после толку време не успеав да одолеам и се решив да се приклучам малку поактивно, особено на делот web dev и технологии поврзани со таа тематика.

  Поздрав
   
  На Banjifiko, VerGer, Astro и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. gokica

  gokica
  Модератор

  8,552
  10,654
  13 Јуни 2009
  Добредојде. Драго ќе ни биде да не дружиш и да читаме повеќе од тебе.
   
  На elePHPant му/ѝ се допаѓа ова.
 3. igor_igor

  igor_igor
  Unstoppable

  2,098
  3,250
  2 Септември 2012
  Машко
  Добредојде слонче. :p
   
  На elePHPant му/ѝ се допаѓа ова.
 4. elePHPant

  elePHPant
  Intern

  8
  11
  21 Мај 2018
  Машко
  Добро ве најдов :)
   
  На igor_igor му/ѝ се допаѓа ова.
 5. krema

  krema
  Professor

  10,805
  10,360
  24 Јуни 2009
  Машко
  Добредојде :)
   
 6. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,841
  26,085
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Добредојде, прочитај правила и прашај ако има нешто нејасно... и баш ми е драго што си овде ради други интереси, а не за крипто и ecig има надеж ;)
  Те поздравувам и имај убав ден...
   
  krema, elePHPant и на Oktar им се допаѓа ова.
 7. krema

  krema
  Professor

  10,805
  10,360
  24 Јуни 2009
  Машко
  Рано е уште да пресудуваме кои му се интересите :)
  ј/к
   
 8. kebe

  kebe
  Gaining Experience

  216
  173
  29 Март 2012
  Можеби е дојден за Епл вс Самсунг.
   
 9. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,841
  26,085
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Си кажа човекот зошто е тука... веб дев. е
   
  На elePHPant му/ѝ се допаѓа ова.
 10. gego

  gego
  Gaining Experience

  253
  264
  6 Декември 2009
  Машко
  Телекомуникациски Техничар
  Здраво и од мојата маленкост
   
Слични теми
 1. ekonomist
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  2,267
 2. MarioO
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,935
 3. todorovtony
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  2,083
 4. edin.ademovic
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  2,622
 5. Zero-T
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,333
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...